Love Sick: Gry miłosne i romantyczne historie

Ocena: 5.00 (Głosy: 1)

Love Sick to interaktywne historie, w których wcielasz się w główną rolę! Odkryj niepowtarzalne historie miłosne z wyborem!

Romanse, dramy i trzymające w napięciu historie - Love Sick to ogromna kolekcja historii miłosnych w formie gry, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz interaktywne historie, a przede wszystkim romantyki i historie miłosne z wyborem, to czeka Cię prawdziwa gratka. Poznaj potencjalnych kochanków i zazdrosne rywalki i daj się wciągnąć w oryginalną fabułę romantycznej gry, w której głównymi bohaterkami są kobiety. Poznaj symulację życia, od której nie sposób się oderwać. Nie czekaj, zagraj w grę!

Wejdź w świat miłosnej historii, w której to Ty decydujesz o losach bohaterów. Interaktywne wybory sprawią, że będziesz mogła stworzyć swój niepowtarzalny styl, zbudować swoje związki i swoją oryginalną historię! To idealna romantyczna gra dla osób, które kochają słodki flirt i interaktywne historie. Zagraj w wyjątkową grę już dziś!

Love Sick to jedna z najlepszych platform z grami miłosnymi, romantykami i historiami z interaktywnym wyborem, które wciągają od samego początku! Nasza aplikacja rządzi się prawem ""Twoje życie - Twoje decyzje"". Dokonuj wyborów gry i twórz najlepsze możliwe historie miłosne!
Wybierz swoją interaktywną historię i odkryj zaskakującą i wciągającą fabułę! Twoja gra i historia zależy tylko od Ciebie, to jedyna taka gra miłosna z wyborem!

W naszej grze miłosnej możesz:
- Tworzyć własne przygody w naszych interaktywnych historiach
- Dostosować romantyczną grę do siebie, wybierając idealny styl i strój bohaterki i odkrywając wszystkie wybory gry
- Poznawać historie miłosne i dokonywać interaktywnych wyborów
- Wybrać ulubiony gatunek - współczesny romans, thriller, romans paranormalny, kryminał, romans fantastyczny i wiele innych! Nasza biblioteka jest pełna interaktywnych historii, a wybór gry nie będzie łatwy! Zagraj w nasze gry i historie!
- Wpływać na fabułę i kontrolować historię miłosną
- Grać w jednym z 17 języków - angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, portugalskim, chińskim, japońskim, indonezyjskim, tureckim, arabskim, hebrajskim, greckim, tajskim, polskim i czeskim. Ciesz się grą i historią w Twoim języku!

Love Sick to interaktywne historie dla wszystkich, którzy uwielbiają słodki flirt i romantyczne gry. Wybierz swoją historię i dokonuj interaktywnych wyborów, od których wszytko będzie zależeć!

Oto dlaczego fani gier miłosnych kochają nasze interaktywne historie:
- Niepowtarzany styl - znajdziesz tu stroje, które obudzą Twoją wewnętrzną fashionistkę. Dostosuj fryzurę, ubranie i wygląd bohaterki. Przekonaj się i zagraj w naszą grę!
- Idealny partner - słodki flirt z wrażliwym milionerem, romans z wampirem, a może związek z aroganckim księciem? Znajdź idealnego partnera dla siebie!
- Przetestuj swoje umiejętności flirtowania, prowadź gry miłosne i zobacz, czy uda Ci się stworzyć związek! Pisz własne romantyki i historie!
- Co tydzień nowe historie miłosne! Zagraj w naszą grę już dziś!
Opinie użytkownikówDodaj komentarz i recenzję
Oparte na 1 Głosy oraz 0 Opinie użytkowników
Ocena 5
0
Ocena 4
0
Ocena 3
0
Ocena 2
0
Ocena 1
0
Dodaj komentarz i recenzję
Nigdy nie udostępnimy Twojego adresu e-mail nikomu innemu.
Inne aplikacje w tej kategorii
Odwiedź z QR Code
  • Kategoria: Gry
  • Platforma: Android
  • Deweloper: SWAG MASHA
  • Rozmiar pliku: 89M
  • Odwiedziny: 12
  • Licencja: Free
  • Ostatnia aktualizacja: czerwiec 25, 2022
Wybór redaktorów
Linki sponsorowane
Internetowa baza memów
Android Aplikacje i gry
HONA SUSHI ŁÓDŹ
Darmowe gry online
Odzież dla dzieci z ludowym akcentem